Kuchyňské linky

Výroba kuchyňských linek je jednou z hlavních činností naší společnosti. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem nejen v oblasti výroby kuchyní na míru Vám dokážeme nabídnout širokou škálu řešení, které přizpůsobíme přímo Vašemu bytu či domu. Orientujeme se především na kuchyňské linky na míru střední a vyšší třídy. Problémem však pro nás není ani výroba malé kuchyňské linky. Při výrobě kuchyňského nábytku i každé jednotlivé kuchyně na zakázku dbáme na moderní a zajímavý design. Všechny 3D návrhy kuchyní jsou pro nás novou výzvou s cílem maximálně porozumět klientovi a vytvořit kuchyňský nábytek, který bude nejen naší zajímavou referencí, ale především bude klientovi dlouhá léta sloužit a dělat radost.

Mezi nejoblíbenější materiály při výrobě kuchyní na míru patří masiv, lamino, folie, lak a dýha.

Při výrobě kuchyní na míru se zaměřujeme na Vaše požadavky a nápady, jež doplňujeme o naše odborné znalosti. Ohled bereme také na Vaše prostorové a finanční možnosti.

Dlouhodobě spolupracujeme s celosvětově zaměřenou firmou BLUM, specializující se na výrobu nábytkového kování, na které poskytuje doživotní záruku.