Šatní skříně

Plní v každé domácnosti především funkci praktickou – využívají se především k uskladnění oblečení, případně jiných věcí, které by se neměly volně povalovat po Vaší domácnosti. V nabídce máme šatní skříně různých velikostí i provedení, takže záleží jen na vašich představách a požadavcích, které budete klást na Vámi vybranou skříň. Šatní skříně se vyrábí z různých materiálů (masiv, lamino, dýha nebo kombinace těchto materiálů). Materiály lze také namořit do jakýchkoliv odstínů. 

Vestavěné skříně

Nedílnou součástí mnoha domácností jsou skříně vestavěné, ušité na míru Vašemu bytu. Nabízí především maximální využití prostoru, efektivní a praktické řešení moderního designu interiéru. Plně přizpůsobitelný systém vestavěné skříně nabízí policový a zásuvkový systém na míru, doplněný otevíracím dveřním systémem, či svislým posuvem. Vestavěné skříně na míru jsou kvalitní, moderní a efektivní.

Vyrábíme a nabízíme vestavěné skříně ve vysoké kvalitě zpracování s nabídkou velkého množství barevných variant a druhů materiálových vzorů. Vestavěné šatní skříně lze umístit samostatně ve volném prostoru, případně vyřešit nedostatky místností. Poziční dispozice umožňují skříně vestavět do výklenků, rozdělovat velké prostory, či skládat inviduální tvary, čehož je hojně využíváno v podkrovních a netradičně řešených prostorech.

Knihovny

Máte-li doma více knih, určitě využijite možnost roztřídit a uložit si knihy do pěkné dřevěné knihovny. V naší nabídce najdete praktické i designové knihovny, které vám vhodně doplní celý interiér domova.